Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Radni sejmiku zdecydują o losach marszałka województwa

Podlascy radni zdecydują, czy odwołać marszałka województwa, Jarosława Dworzańskiego. Z tego powodu zwołano na 14.00 nadzwyczajną sesję sejmiku. Wniosek o odwołanie złożyli przed kilkoma tygodniami radni PiS. Głosowanie miało być 11 kwietnia, ale sam marszałek wystąpił o wcześniejsze głosowanie. Jak wyjaśnia - zarząd musi podejmować strategiczne decyzje.

Pod koniec lutego prokuratura w Olsztynie przedstawiła marszałkowi województwa Jarosławowi Dworzańskiemu 5 zarzutów. Cztery z nich dotyczą przekroczenia uprawnień podczas naboru na stanowiska między innymi w gabinecie marszałka oraz w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łomży. Piąty zarzut dotyczy obietnicy przyjęcia korzyści osobistej w zamian za zatrudnienie w urzędzie krewnej byłego wicemarszałka Ignacego J.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę