Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sześciu chętnych na stanowisko wójta Przytuł

Sześciu kandydatów zarejestrowało się w wymaganym terminie do przedterminowych wyborów na stanowisko wójta Przytuł. Poza obecnym komisarzem, Stanisławem Michałowskim, jeszcze dwóch spośród kandydatów to osoby już pełniące ten urząd. Krzysztof Polkowski kierował gminą Przytuły przez osiem ostatnich lat, Dominik Zapert był jego poprzednikiem. Do wyborów wystartowali także były zastępca wójta Polkowskiego - Kazimierz Ramotowski, Adam Korytkowski, który kandydując w listopadowych wyborach osiągnął trzeci wynik i Damian Kobryński.

Przedterminowe wybory zostały wyznaczone na 17 kwietnia, po tym, jak ze stanowiska wójta zrezygnował wybrany w ubiegłym roku Rafał Demby, liczba kandydatów skazuje jednak na to, że także tym razem może być potrzebna druga tura, w której zmierzą się dwaj kandydaci z najlepszymi wynikami.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę