Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Tekwondystki z Łomży będą walczyły o Mistrzostwo Polski

Patrycja Sekścińska i Justyna Korwek, zawodniczki Klubu Uczelnianego AZS PWSIiP w Łomży, wywalczyły kwalifikacje do Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Podopieczne Tomasza Myślińskiego dokonały tego w Krasnymstawie.

W Krasnymstawie w dniach 26-27 marca 2011 roku w odbywały się ogólnopolskie eliminacje. Obie  zawodniczki AZS PWSIiP zajęły piąte miejsce, przy czym Patrycja startowała w kategorii wagowej  - 63 kg, a Justyna w kategorii + 68 kg.
Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim odbędą się 27-28 maja 2011 roku w Borne Sulinowo.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę