Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

„Studniówka” Czerniawskiego... i „prezent” od kibiców

Główne zdjęcie
„I love Łomża” - na sport dać nie można?!

Właśnie mija 100 dni odkąd urząd prezydenta Łomży objął Mieczysław Czerniawski. W oryginalny sposób święto to uczcili kibice ŁKS-u (być może nieświadomi daty). Tuż przed północą przed ratuszem wywieszono transparent z napisem: „I love Łomża” - na sport dać nie można?! Inny transparent „Podatki płacimy MY - na sport żałujecie WY !!” zawisł na ogrodzeniu przy Alei Piłsudskiego.

Transparenty na Starym Rynku i przy Al. Piłsudskiego to najprawdopodobniej reakcja kibiców na decyzję zarządu MŁKS Łomża o zawieszeniu w ligowych rozgrywkach wszystkich  drużyn młodzieżowych. Jej powodem jest brak finansowania statutowych zadań stowarzyszenia ze strony władz miasta. Wczoraj na stronie 4lomza.pl ukazało się oświadczenie prezesa klubu Adama Gajownika, które wywołało żywiołową dyskusje na forum. To właśnie na forum zostały wklejone zdjęcia z nocnej akcji pod ratuszem.
Transparenty już nie wiszą. O poranku – kilka minut po godz. 7. zostały zdjęte przez służby miejskie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę