Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Zginęli przez zimę

Trzy osoby zamarzły, dwie kolejne zginęły w wypadkach – to, wyłaniający się z policyjnych raportów, tragiczny bilans zimy w Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego. Kończąca się zima była wyjątkowo – jak na ostatnie lata - zimna, śnieżna i długa. Policjanci do tego dodają także tragiczna... W ciągu trzech zimowych miesięcy w województwie zginęło niemal 50 osób.

Z policyjnych danych wynika, że od początku grudnia do końca lutego w województwie podlaskim wydarzyły się 133 wypadki drogowe w których zginęło łącznie 26 osób, a 174 zostało rannych. Poza tym odnotowano także 3300 kolizji drogowych.
Z tej liczby w Łomży i najbliższej okolicy wydarzyło się 25 wypadków, w których zginęły 2 osoby, a 28 zostało rannych. Policjanci łomżyńscy doliczyli się także 405 zgłoszonym im kolizji drogowych.

Tragicznie prezentuje się także liczba osób zamarzniętych. O grudnia do końca lutego całym województwie było ich 21, a w Łomży 3.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę