Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Prezydent „załatwił” tańsze bilety

Bilety na rozgrywany na łomżyńskim stadionie mecz piłkarski trzecich reprezentacji Polski i Holandia będą o połowę tańsze. Jak poinformowano na oficjalnych stronach internetowych Urzędu Miejskiego i ŁKS 1926 Łomża, decyzję podjęto na prośbę prezydenta Łomży Mieczysława Czerniawskiego. Przypomnijmy mecz, który ma zostać rozegrany 29 marca 2011 r., będzie piłkarskim otwarciem stadionu miejskiego po modernizacji.

Początkowo zdecydowano, że bilety na to spotkanie będą kosztowały 20 zł na trybunę kryta i 10 zł na tę od strony rzeki. W piątek po południu, po prośbie prezydenta, który chce aby „jak największa rzesza mieszkańców naszego miasta miała możliwość obejrzenia tego spotkania” zarząd ŁKS 1926 Łomża, który obok Podlaskiego Związku Piłki Nożnej jest współorganizatorem meczu, zdecydował o obniżeniu cen biletów. Wejściówka na trybunę krytą „A” będzie kosztowała 10 zł, a na trybunę „B” (od strony rzeki) jedynie 5 zł. Bez zmian pozostały ceny biletów dla kobiet i dzieci do lat 12 - 2 zł, oraz zasady sprzedaży biletów - trzeba będzie podać imię, nazwisko oraz numer PESEL.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę