Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Ukradł mamie laptopa...

Nawet do dwóch lat więzienia grozi 42-latkowi z Łomży, który kilka dni temu po okazyjnej cenie kupił laptopa. Okazało się, że komputer był kradziony. Sprzedający go 36-latek ukradł go swojej mamie. Kobieta, która w poniedziałek zgłosiła na policji kradzież laptopa jego wartość oszacowała na 2 tys zł.

Jak wyjaśnia kom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, funkcjonariusze bardzo szybko ustalili zarówno sprawcę kradzieży jak i osobę która ów komputer od niego kupiła. Przed sądem odpowie nie tylko synek złodziej, ale także nabywca. 42-latkowi wczoraj zostały postawione zarzuty dotyczące paserki. Dąbrowski wyjaśnia, że chodzi o art 292 Kodeksu karnego. Zgodnie z jego zapisami „kto rzecz, o której na podstawie towarzyszących okoliczności powinien i może przypuszczać, że została uzyskana za pomocą czynu zabronionego, nabywa lub pomaga do jej zbycia albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga do jej ukrycia, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.”
- Paser przyznał się do winy i chce dobrowolnie poddać się karze – mówi Dąbrowski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę