Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dworzański, Piorunek i Nikitorowicz zawiesili swoje członkostwo w PO

Jarosław Dworzański, marszałek województwa podlaskiego, Jacek Piorunek członek zarządu województwa i Zbigniew Nikitorowicz dyrektor gabinetu marszałka po wczorajszym wieczornym posiedzeniu zarządu regionu Platformy Obywatelskiej sami zawiesił swoje członkostwo w partii – podało Polskie Radio Białystok. Cała trójka we wtorek usłyszała zarzuty prokuratorskie w związku z rzekomymi nieprawidłowościami przy organizacji i przeprowadzaniu konkursów na stanowiska pracy w Urzędzie Marszałkowskim.

Decyzje o zawieszeniu członkostwa były osobistymi decyzjami tych działaczy i niezależne od Zarządu regionu PO – podało Polskie Radio Białystok.

Wcześniej zarówno marszałek Dworzański jak i Piorunek i Nikitorowicz odpierali zarzuty stawione im przez prokuraturę w Olsztynie, i podkreślali, że nie przyznają się do winy w związku ze stawianymi zarzutami.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę