Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Rolnicy ścigają byłe władze swojej spółdzielni

Kilkuset rolników- byłych dostawców Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Zambrowie zdecydowało się już na ściganie byłych władz swojej spółdzielni. W składanych wnioskach twierdzą oni, że zarząd wprowadzał ich w błąd na temat sytuacji finansowej zakładu, co doprowadzało ich do niekorzystnego dysponowania udziałami w spółdzielni. Prawda o finansach zambrowskiej spółdzielni wyszła na jaw, gdy spółdzielnia została przekształcona w zakład produkcyjny grajewskiego "Mlekpolu"- biegli rewidenci stwierdzili wówczas, że długi firmy mogą sięgać nawet 20 mln zł i taką stratę rolnicy musieli pokryć własnymi wkładami w spółdzielnię.


Ponieważ dostawców było w Zambrowie około 3 tys. obecnie indywidualne wnioski do prokuratury składają oni u swoich sołtysów, stad zaś trafią one do urzędów gmin, skąd odbierze je policja. Wiadomo już, że kilkuset uprawnionych do składania takich skarg trzeba będzie poszukiwać w innych rejonach Polski.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę