Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Stanowisko podlaskiej PO w sprawie zarzutów dla Marszałka Województwa

4 godziny dyskusji i oczekiwanie na "wysokie standardy postępowania". Tak najkrócej można opisać reakcję władz podlaskiej Platformy Obywatelskiej na zarzuty postawione przez olsztyńską prokuraturę marszałkowi naszego województwa, członkowi zarządu i dyrektorowi gabinetu marszałka. Wszyscy są działaczami PO.

Marszałek usłyszał 4 zarzuty urzędnicze polegające na zatrudnieniu pracowników z naruszeniem zasad naboru. Piąty zarzut dotyczy przyjęcia obietnicy korzyści osobistej w zamian za zatrudnienie krewnej byłego wicemarszałka. Wszystko działo się w 2009 roku.

Wieczorem po decyzji prokuratury zebrała się rada regionu PO. Burzliwa dyskusja z udziałem minister nauki i szkolnictwa wyższego prof. Barbary Kudryckiej zakończyła się przyjęciem niejednoznacznego i ogólnikowego stanowiska. Stanowisko zawiera tylko jedno zdanie: "Wierząc w to, że dalsze postępowanie oczyści ze wszystkich zarzutów naszych przedstawicieli w samorządzie województwa, wyrażamy przekonanie, że dochowają oni obowiązujących w Platformie Obywatelskiej standardów postępowania".


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę