Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

„Zjadła trema”

W sobotę, w hali sportowej w Piątnicy odbył się III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny tenisa stołowego w dwóch najmłodszych kategoriach - skrzatów i żaków. Łomżanie wystawili do zawodów siedmioosobową reprezentację, ale tylko jeden z nich - Maciej Wasik – stanął na podium.

- Zarząd Podlaskiego Związku Tenisa Stołowego dzieli na początku sezonu organizację turniejów wojewódzkich. My od początku sezonu nie organizowaliśmy żadnego WTK, ale ostatnio zrobiliśmy w młodzikach, kadetach, a teraz w skrzatach i żakach. Chcieliśmy tych maluchów u nas zobaczyć. Sami wystawiliśmy swoich zawodników, którzy trenują pod okiem Bożeny Muczyńskiej - tłumaczy trener Wacław Tarnacki.
Z łomżan najlepiej spisał się startujący w żakach Maciej Wasik, który zajął trzecie miejsce. Tuż za podium uplasowali się grający w skrzatach Kacper Tarnacki i Aleksandra Piasecka. Ósma była Dominika Wysocka (skrzatki), a dziewiąty Julian Magdziak (skrzaty). Na miejscach 9-12 zawody ukończyła żaczka Justyna Gutowska, a Kamil Jurczyk zajął lokaty 13-16
- W sumie moim zawodnicy zajęli niezłe miejsca, ale ja liczyłam na trochę lepsze. Na treningu grają swobodnie, odważnie, ale na turnieju zaczynają się nerwy - ocenia Muczyńska – Jednak jestem zadowolona z tego, że grupa tych zawodników trzyma się razem. Nawzajem się wspieraja, podtrzymują na duchu, pomagają sobie - dodaje.

Kolejny dobry wynik zanotowała 10-letnia Joanna Sokołowska. Zawodniczka KOKiS-u Kolno pewnie wygrała rywalizację żaczek, ale to zwycięstwo to dla niej niejako „obowiązek”. Dwa tygodnie temu wygrała bowiem III WTK kadetek, gdzie udanie walczyła z rywalkami nawet o 5 lat starszymi.
- Od zeszłego roku Asia zrobiła duży postęp. Z tego co wiem, to przepracowała bardzo solidnie wakacje. Była na kilku obozach. Ona bardzo lubi i chce grać, a do tego ma siłę i ma talent. Myślę, że wyrośnie z niej bardzo dobra tenisistka - ocenia zawodniczkę trener Tarnacki.

is


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę