Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Łomża chce trzeciego miejsca

Działacze łomżyńskiej PO jednomyślnie wczoraj podjęli uchwałę wzywająca Radę Regionu PO do zwołania Zjazdu Regionalnego partii. Zjazd miałby ocenić działania przewodniczącego Damiana Raczkowskiego, a w uzasadnieniu uchwały jest mowa o oburzeniu środowiska łomżyńskiej PO propozycją pierwszej piątki kandydatów na liście wyborczej do Sejmu w planowanych na jesień wyborach parlamentarnych. Nie ma w niej nikogo z Łomży.

- Uchwałę podjęliśmy jednogłośnie – mówi Maciej Borysewicz przewodniczący łomżyńskich struktur partii.
Łomża w swoich żądaniach nie jest odosobniona. Kilka dni wcześniej podobnej treści uchwałę podjęły także struktury PO w powiecie łomżyńskim. Jacek Piorunek, szef PO w powiecie, podkreśla, że do dziś podobne uchwały domagające się zwołania Zjazdu Regionalnego PO podjęły już struktury partyjne w 12 powiatach województwa podlaskiego.


Zgodnie z zamierzeniami działaczy partii Zjazd miałby odbyć się w marcu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę