Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ślisko

Synoptycy ostrzegają przed gołoledzią utrudniająca jazdę po drogach regionu oraz powodującą utrudnienia w ruchu pieszym. Dziś przez cały dzień w województwie podlaskim utrzymywały będą się opady śniegu a także okresami opady śniegu z deszczem, deszczu lub mżawki, marznące i powodujące gołoledź. Temperatura maksymalna od 0°C do 1°C.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne śniegu a początkowo także deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od -2°C do -1°C, wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty południowo-zachodni i zachodni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę