Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Kary nie będzie, bo limity nie będą przekroczone

Dobra wiadomość dla mleczarzy. Polska w tym roku nie przekroczy limitu produkcji mleka – szacują specjaliści powołując się na dane Agencji Rynku Rolnego. To oznacza, że producenci mleka nie muszą obawiać się, że będą ukarani za większą produkcję.

Agencja na podstawie miesięcznych informacji przekazywanych przez podmioty skupujące do Dyrektorów Oddziałów Terenowych ARR podała, że w okresie od kwietnia do listopada 2010 r. skupiono ok. 6,19 mld kg mleka po przeliczeniu na mleko o referencyjnej zawartości tłuszczu. T oznacza, że po ośmiu miesiącach roku kwotowego 2010/2011 wykorzystanie unijnego limitu produkcji mleka wynosi w Polsce około 65 proc. Analizy Agencji Rynku Rolnego mówią, że już teraz o możliwości przekroczenia kwot nie ma mowy. Szacuje się, że wykorzystanie krajowej kwoty ostatecznie ukształtuje się mniej więcej na poziomie 98 proc.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę