Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Dobry początek...

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy LŁKS „Prefbet Śniadowo” podczas zawodów lekkoatletycznych rozgrywanych w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jak podaje Andrzej Korytkowski, prezes Klubu, pierwszy start w nowym roku przyniósł kilka bardzo dobrych wyników i rekordów życiowych.

Najlepiej wypadła Ewelina Lubiejewska (II LO Łomża), która zwyciężyła w biegu na 1000m, a jej bardzo dobry wynik 2.58,75 to nowy rekord życiowy poprawiony aż o 6 sekund. Wynik naszej zawodniczki jest tym większy uwagi, że cały bieg prowadziła stawkę biegaczek i zwyciężyła niezagrożona.
Bardzo dobrze spisał się też Tomasz Olszewski (GP Ciechanowiec), podopieczny Cezarego Koziarskiego, który w biegu na 60m juniorów młodszych bił dwukrotnie rekordy życiowe. Najpierw w eliminacjach uzyskał 7.38, a następnie wygrywając finał B w jeszcze lepszym czasie 7.30s.
Kamil Pogorzelski (junior) – ZSEiO nr 6 Łomża, wygrał zdecydowanie swoją serię w biegu na 600m, a jego czas 1.25,39 był ogólnie drugim wynikiem tych zawodów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę