Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zamarzł w wigilię?

Główne zdjęcie
Poszukiwania zaginionego mieszkańca Kacprowa. (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Od wczoraj policjanci wraz z psem służbowym, funkcjonariusze Straży Pożarnej oraz Straż Gminna uczestniczyli w poszukiwaniach zaginionego mieszkańca podgrajewskiego Kacprowa. 74-letni mężczyzna ostatni raz był widziany w wigilię, ale informację o zaginięciu mężczyzny policji przekazano dopiero wczoraj.

Jak podaje podkom. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku poszukiwania zaginionego rozpoczęły się w poniedziałek po południu. Na noc działania zostały wstrzymane, a dziś rano wznowione. I dziś po niespełna dwóch godzinach poszukiwań pies doprowadził policjantów do zaginionego. Niestety ten już nie żył. Ciało znalezione zostało nieopodal jego posesji. Prawdopodobnie przyczyną śmierci mężczyzny było wychłodzenie organizmu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę