czwartek, 21 lutego 2019 napisz DONOS@

Zamarzł w wigilię?

Od wczoraj policjanci wraz z psem służbowym, funkcjonariusze Straży Pożarnej oraz Straż Gminna uczestniczyli w poszukiwaniach zaginionego mieszkańca podgrajewskiego Kacprowa. 74-letni mężczyzna ostatni raz był widziany w wigilię, ale informację o zaginięciu mężczyzny policji przekazano dopiero wczoraj.

Poszukiwania zaginionego mieszkańca Kacprowa. (fot. podlaska.policja.gov.pl)
Poszukiwania zaginionego mieszkańca Kacprowa. (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Jak podaje podkom. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku poszukiwania zaginionego rozpoczęły się w poniedziałek po południu. Na noc działania zostały wstrzymane, a dziś rano wznowione. I dziś po niespełna dwóch godzinach poszukiwań pies doprowadził policjantów do zaginionego. Niestety ten już nie żył. Ciało znalezione zostało nieopodal jego posesji. Prawdopodobnie przyczyną śmierci mężczyzny było wychłodzenie organizmu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę