Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pomoc finansowa pracownikom Zamteksu

100 tys. zł z kasy miejskiej chce przekazać burmistrz Zambrowa na pomoc pracownikom Zamteksu. 140 osób pracujących jeszcze w zambrowskiej "Bawełnie" od kilku miesięcy nie otrzymuje wypłat i ich rodziny znalazły się w bardzo trudnej sytuacji finansowej.

Skomplikowana sytuacja pracowników uniemożliwia im - jako pracującym - skorzystania z pomocy społecznej bez specjalnego programu. "100 tys. zł z budżetu miasta ma zostać przeznaczone na zasiłki tylko dla tych, którzy spełnią warunki" - tłumaczy burmistrz Zambrowa Kazimierz Dąbrowski.

Żeby przyspieszyć finansową pomoc dla mieszkańców, na najbliższą środę (5.01) zwołano nadzwyczajną sesję rady miejskiej, podczas której radni zajmą się tylko jednym punktem - uchwaleniem programu osłonowego dla pracowników Zamteksu.

Prezes firmy jeszcze w ub. roku złożył wniosek o ogłoszenie upadłości przedsiębiorstwa. Jeśli sąd przychyli się do niego, pracownicy otrzymają zaległe wypłaty i odprawy z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, ale to może potrwać jeszcze kilka miesięcy.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę