Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Uchylony wyrok w sprawie zabójstwa w Kolnie

Sąd Okręgowy w Łomży jeszcze raz zajmie się sprawą mieszkańca Kolna, oskarżonego o zabójstwo żony, uznawanej od 10 lat za zaginioną. Sąd Apelacyjny w Białymstoku uchylił bowiem w czwartek wyrok 5 lat więzienia za nieumyślne spowodowanie jej śmierci.

Uchylenia wyroku chciała prokuratura. Sąd Apelacyjny zwrócił uwagę, że sprawa jest bardzo skomplikowana i wyjątkowa ze względu na brak dowodów, a oparta jedynie o poszlaki. Wskazał szereg niejasności, które sąd pierwszej instancji musi rozstrzygnąć jeszcze raz.

Katarzyna W. zniknęła w 2000 roku. Dotąd nie udało się odnaleźć zwłok, ale i trafić na ślad, że 26-letnia wówczas kobieta, matka dwójki dzieci, jednak żyje. Sam oskarżony do dokonania zbrodni się nie przyznał ani w śledztwie, ani przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę