Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Ptaki k. Kolna: poziom Pisy może przekroczyć stan alarmowy

Poziom wody na Pisie w Ptakach k. Kolna wzrósł powyżej stanu ostrzegawczego. W ciągu najbliższej doby możliwe jest przekroczenie stanu alarmowego. Wodę piętrzy tzw zator śryżowy - swobodnie pływające kryształki lodu, które zbijają się stopniowo w coraz większe bryły.

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - z powodu śryżu mogą wystąpić utrudnienia w przepływie wody i wzrosty stanów wód powyżej zatoru.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę