Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Po kolejnych rozmowach w sprawie Zarządu województwa radni sejmikowej koalicji są dobrej myśli

"Dochodzimy do porozumienia" - mówi Jacek Piorunek z Platformy Obywatelskiej komentując rozmowy z koalicjanetm w sprawie obsady stanowisk w Zarządzie Województwa Podlaskiego. Przewodniczący klubu radnych PO w Sejmiku mówi, że Platforma chciałaby objąć 3 z 5 stanowisk w Zarządzie. Pod uwagę brany jest, poza Maciejem Żywno jako kandydatem na marszałka, Cezary Cieślukowski z Suwałk i Jacek Piorunek z Łomży.

Koalicjant - Polskie Stronnictwo Ludowe - zgodziło się, by marszałkiem był obecny wojewoda Maciej Żywno. W środę (15.12) odpowiadał on na ich pytania związane z wizją funkcjonowania województwa.

Jak mówi przewodniczący klubu radnych PSL Mikołaj Janowski, nie ma jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie obsady stanowisk w Zarządzie. Dodaje, że dla PSL najważniejsze są zadania do wykonania, a nie sprawy personalne.

Jeszcze w tym tygodniu będą kolejne rozmowy sejmikowej koalicji. Sesja sejmiku, na której ma być wybrany Zarząd odbędzie się w poniedziałek.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę