Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Mieszkańców Łomży czekają podwyżki podatków

Średnio o 3-4 procent wyższe podatki zapłacą w przyszłym roku mieszkańcy Łomży. Tak postanowili miejscy tradni. Stawki mieszczą się w górnych stawkach, ale z reguły nie osiągają maksymalnych- ocenił prezydent Jerzy Brzeziński. I tak za metr kwadratowy budynków mieszkalnych trzeba będzie zapłacić w Łomży po 1 stycznia 52 grosze (obecnie 50 gr.), za lokale wykorzystywane do działalności gospodarczej- 17 zł za metr kwadratowy (obecnie 50 gr. mniej). 62 gr bedą musieli zapłacić za metr kwadratowy gruntu przedsiębiorcy, ale od nowych terenów przeznaczonych pod działalność gospodarczą w przyszłym roku - już ponad czterokrotnie mniej.

Najbardziej spośród podatków od nieruchomości wzrosną te za tzw. tereny "pozostałe", m.in. użytkowane przez spółdzielnie mieszkaniowe. Radni odrzucili propozycje prezydenta podniesienia ich wysokości o ponad 66 procent , ale i tak w przyszłym roku do kasy miejskiej od każdego metra kwadratowego takiego terenu trafi 16 zamiast dotychczasowych 12 groszy. Średnio o 4 procent, wzrosną też podatki od środków transportu, o złotówkę więcej niż w tym roku będą musieli zapłacić właściciele psów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę