Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ukradli zgrzewkę piwa

Dwóch młodych mężczyzn z jednego z grajewskich sklepów ukradło zgrzewkę piwa. Złodzieje łupem długo się jednak nie cieszyli. Szybko zostali zatrzymani przez policję. Okazało się, że obaj miłośnicy piwa byli już dobrze pijani. Mieli po ponad 2 promile alkoholu.

Złodziejami okazali się 21-letni mieszkaniec Grajewa i jego rówieśnik z Ełku. Pierwszego z nich policjanci zatrzymali już po chwili od kradzieży, drugiego jeszcze tego samego dnia. Za kradzież będą odpowiadać przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę