wtorek, 19 marca 2019 napisz DONOS@

Uważaj na nowe policyjne Alfy Romeo

Osiem nowych oznakowanych radiowozów już niedługo pojawi się na drogach województwa podlaskiego. Alfy Romeo 159 wyposażone są w nowej generacji videorejestratory umożliwiające pomiar pojazdów zbliżających się lub oddalających podczas, gdy radiowóz stoi.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Urządzenie, oprócz standardowego nagrywania filmów podczas jazdy, ma możliwość pomiaru prędkości pojazdów zbliżających się i oddalających podczas postoju. Pozwala na to specjalna głowica radarowa połączona z videorejestratorem.
Zakupione przez Komendę Główną Policji Alfy Romeo 159 mają benzynowy turbodoładowany silnik o pojemności 1.8 litra i mocy 200 KM. Aby rozpędzić auto do 100 km/h  motor potrzebuje nieco ponad 7 sekund. Natomiast prędkość maksymalna samochodu to 235 km/h.
W całym kraju pojawi się 120 tego typu radiowozów. Jeszcze w tym roku do podlaskiej policji trafi osiem z nich.

190118031117.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę