Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Włamywacz zatrzymany

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca miasta, który w październiku i na początku listopada czterokrotnie włamywał się i okradał mieszkania w Łomży. Mężczyzna wchodził do mieszkań wyważając uprzednio skrzydła okienne, a w jednym z przypadków dostał się do domu przez uchylone okno balkonowe.

Za każdym razem łupem złodzieja padała biżuteria. Pokrzywdzeni ocenili straty na prawie 20 tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do włamań, teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę