Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Zakończył się spis rolny

Bez większych problemów i zgodnie z założeniami przebiegał spis rolny w naszym regionie. Objęto nim 90 tysięcy gospodarstw. "Chcieliśmy dowiedzieć się, jak wygląda sytuacja w gospodarstwach" - mówi dyrektor Urzędu Statystycznego w Białymstoku, Ewa Kamińska-Gawryluk. Dlatego rachmistrzowie pytali o użytkowanie gruntów, o zwierzęta, maszyny rolnicze czy o osoby pracujące w gospodarstwach.

Informacje ze spisu będą teraz opracowywane i na początku przyszłego roku możemy się spodziewać wyników.

W 2011 r. odbędzie się kolejny spis - tym razem ludności i mieszkań. Spisywani będą wszyscy mieszkańcy kraju. Urzędnicy liczą, że tym razem wiele osób skorzysta z możliwości spisania sie przez internet. W zakończonym spisie rolnym niewielu ankietowanych, bo tylko 2 proc., wybrało taką możliwość. Ostatni spis ludności i mieszkań odbył się w 2002 r. (zmj)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę