Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: PKS likwiduje kolejne kursy

Likwidacje kilkunastu kursów i ograniczenie - szczególnie w weekendy - kilkunastu innych zapowiada łomżyński PKS. Przedsiębiorstwo już od września zrezygnowało z sześciu kursów, jednak teraz chce ograniczyć także inne, które są najbardziej deficytowe.

Rozwiązaniem satysfakcjonującym władze firmy i mieszkańców korzystających z komunikacji publicznej byłoby dofinansowanie przynoszących straty kursów przez samorządy. Kierownictwo PKS zaproponowało takie rozwiązanie zaproszonym na spotkanie wójtom, jednak ci stwierdzili, że pod koniec roku budżetowego i miesiąc przed końcem kadencji nie mają takiej możliwości.

Ustalono, że PKS przekaże samorządom swoje wyliczenia, a te rozpoznają rzeczywistą skalę problemu, jakim dla mieszkańców może być zapowiadana likwidacja połączeń.

Wszystko wskazuje więc na to, że od listopada autobusów będzie mniej, jednak kiedy tylko samorządy dofinansują ich kursowanie, w każdej chwili mogą wrócić na trasy - zapowiada kierownictwo PKS.

cz
śr, 20 października 2010 14:01
Data ostatniej edycji: śr, 20 października 2010 14:36:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę