Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Zatrzymani z narkotykami

W Zambrowie funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena, którego kierowca i dwoje pasażerów mieli przy sobie narkotyki. Dwaj mieszkańcy powiatu łomżyńskiego 22 i 18 latek oraz 20 letnia młoda kobieta z okolic Kolna, trafili do policyjnego aresztu.

Jak podaje oficer prasowy KPP w Zambrowie samochód  do kontroli w weekend zatrzymano na ulicy Milenijnej w Zambrowie. Kierowca i pasażerowie zachowywali się bardzo niespokojnie. Funkcjonariusze podejrzewali, że mogą oni mieć przy sobie narkotyki. Mundurowi nie mylili się. Podczas sprawdzania osób znaleźli przy nich łącznie 22 torebki foliowe z substancją koloru białego i zielonego. Wstępne badania wykazały, że mogą to być narkotyki.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę