Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zajkowska podwójnie złota

Z dwoma złotymi medalami powróciła Aleksandra Zajkowska z XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Karate Kyokushin, które w weekend odbywały się w Krakowie. Zawodniczka Łomżyńskiego Klubu Karate, złoto zdobyła w kategoriach: kumite juniorek -55 i kumite lekki kontakt juniorek open. Zajkowska uznana została także za najlepszą zawodniczkę tych mistrzostw.

W organizowanych przez Krowoderski Klub Karate Kyokushin mistrzostwach wzięło udział 128 zawodników z 36 ośrodków. Sędzią głównym był shihan A. Drewniak, a sędzią technicznym shihan E. Dadzibug.
- Rywalizacja pomiędzy rówieśnikami w wieku 18-21 lat to wstęp do seniorskiej grupy zawodniczej - mówi Dariusz Syrnicki prezes ŁKK. - Jak widać 12 lat treningu i ogromny potencjał zawodniczki przynoszą wyniki. Aleksandra Zajkowska po zawodach powiedziała, iż jest to dla niej najlepszy urodzinowy prezent jaki mogła sobie sprawić (w środę 13 października kończy 19 lat).

cz
nie, 10 października 2010 22:43
Data ostatniej edycji: pon, 11 października 2010 11:38:54

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę