Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Debata o (super(hiper)) markecie

W samo południe w łomżyńskim ratuszu ma rozpocząć się debata nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami rejonu ulic: Kard. S. Wyszyńskiego, Gen. W. Sikorskiego i Zawadzkiej. W tym miejscu od kilku lat jedna z większych firm developerskich Echi Investment chce wybudować największe w regionie centrum handlowe. Dotychczasowy plan tego zabraniał, ale niemal równo rok temu radni Łomży uznali, że trzeba to zmienić i polecili opracowanie nowego planu zagospodarowania przestrzennego tego rejonu miasta tak aby takowe centrum mogło tu powstać. Plan od tygodnia można oglądać w ratuszu, a dziś zgodnie z zapowiedzią ma odbyć się publiczna debata na ten temat.

Inwestycja od wielu lat wzbudza kontrowersje. Przeciwko budowie w tym miejscu aż tak dużego centrum głośno protestowali łomżyńscy kupcy, którzy obawiają się, likwidacji swoich małych sklepów. Podnoszono także zarzut, że wielkie centrum handlowe znajdowałoby obok Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.
Przypomnijmy: publiczna dyskusja, w której każdy może wziąć udział ma odbyć się dziś o 12 w sali konferencyjnej Ratusza.

oryginalne zaproszenie na debatę na stronach BIP UM Łomża

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę