Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: gimnazjaliści nauczą się bezpieczeństwa na drodze

Pokazy bezpiecznych zachowań na drodze oraz udzielanie pierwszej pomocy ofiarom wypadków poprzedziły otwarcie w Łomży Miejskiego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Na drugą w Łomży i dwudziestą w rejonie placówkę składają się przekazane uczniom jednoślady - rowery oraz skuter, przenośne miasteczko ruchu drogowego i wyposażenie pracowni do nauki wychowania komunikacyjnego.

Dyrektor WORDu w Łomży Mirosław Oliferuk
Dyrektor WORDu w Łomży Mirosław Oliferuk

"To najlepiej wyposażona pracownia spośród dotychczas oddanych"- stwierdził dyrektor WORD Mirosław Oliferuk. "Sam fantom do nauki pierwszej pomocy ofiarom wypadków to koszt ponad 8 tys.zł." - podkreśla.

W przyszłości, być może nawet jeszcze w tym roku, w sąsiedztwie gimnazjum z Miejskim Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - we współpracy z WORD-em, władzami miasta i spółdzielni mieszkaniowej, do której należą te teren - powstanie na wolnym powietrzu miasteczko ruchu drogowego, w którym uczniowie będą mogli w praktyce stosować zasady poznawane na zajęciach z wychowania komunikacyjnego.

W nowym ośrodku uczniowie będą uczyć się wychowania komunikacyjnego - po dwie godziny w tygodniu.

210204100642.gif
cz
śr, 06 października 2010 18:31
Data ostatniej edycji: śr, 06 października 2010 19:20:08

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę