Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Za mało pieniędzy na podlaską służbę zdrowia

Członkowie Sejmiku Województwa Podlaskiego zaniepokojeni planowaną wysokością pieniędzy przeznaczonych przez NFZ na podlaską służbę zdrowia.

W przyjętym stanowisku zwracają uwagę, że w planie finansowym Funduszu na przyszły rok wydatki na opiekę zdrowotną w naszym regionie wzrosną zaledwie o 1,6 procent w stosunku do planu na ten rok. Dodatkowo planowane są mniejsze niż dotychczas pieniądze na leczenie szpitalne, opiekę psychiatryczną i leczenie uzależnień czy rehabilitację.

Dziś (4.10) radni sejmiku samorządowego województwa podlaskiego przyjęli także stanowisko, w którym popierają działania rządu w sprawie dopalaczy.

To była ostatnia merytoryczna sesja w tej kadencji. Na pożegnalnej sesji radni spotkają się 5 listopada w Szelmencie.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę