Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Postrzelony w Zambrowie ochroniarz przeszedł dwie operacje - jego życiu nic nie zagraża

Postrzelony wczoraj w Zambrowie ochroniarz przeszedł dwie operacje i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – twierdza lekarze. Tymczasem policjanci w dalszym ciągu poszukują sprawców napadu na kantor w tym mieście. Przypomnijmy: we wtorek około godziny 15.30 - w rejonie kantoru przy Placu Sikorskiego w centrum Zambrowa czterech zamaskowanych w kominiarki mężczyzn uzbrojonych w broń palną napadło na pracownika kantoru i jego ochroniarza. W strzelaninie ranny został pracownik ochrony. Jak podają zambrowscy policjanci w sumie zostało oddanych kilkanaście strzałów z broni ostrej. Napastnicy zabrali torby z pieniędzmi i odjechali w kierunku Białegostyku.

Ranny mężczyzna został przewieziony do zambrowskiego szpitala, gdzie przeszedł dwie operacje z których jedną lekarze określają jako skomplikowaną. Teraz stan jego zdrowia jest dobry, a zyciu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo.

Tymczasem Policjanci, który jeszcze wczoraj odnaleźli samochód marki Chrysler Voyager koloru srebrnego którym napastnicy odjechali w kierunku Białegostyku w dalszym ciagu popszukują bandytów.
Komisarz Adam Fabian z KPP w Zambrowie prosi o pomoc wszystkich mieszkańców Zambrowa i okolicy, którzy mieliby jakiekolwiek informacje w tej sprawie.
Policyjne numery telefonów to: 997 i Komendy w Zambrowie 2763333.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę