Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.onet.pl

Strzelanina w Zambrowie: Ranny ochroniarz

Pracownik ochrony został ranny w dłoń i nogę w strzelaninie, do jakiej doszło przy kantorze wymiany walut w Zambrowie. Czterech zamaskowanych i uzbrojonych mężczyzn napadło tam po południu na pracownika tego kantoru i ochroniarza; zrabowali torbę z pieniędzmi i uciekli. Jeszcze w Zambrowie przestępcy porzucili samochód, który miał tablice rejestracyjne innego auta, jak się okazało skradzionego w Warszawie - poinformował Adam Fabian z komendy powiatowej policji w Zambrowie.

Do napadu doszło, gdy do kantoru znajdującego się w centrum tego miasta przyjechał samochodem pracownik tej placówki z ochroniarzem. Gdy wysiedli z auta, podbiegło do nich czterech uzbrojonych mężczyzn w kominiarkach na głowach. Doszło do strzelaniny między nimi a pracownikiem ochrony.

"Sądząc po łuskach, oddano kilkanaście strzałów" - powiedział Fabian.

W rękę i nogę ranny został ochroniarz. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, wieczorem we wtorek był operowany w szpitalu w Zambrowie. Pracownikowi kantoru nic się nie stało. Przestępcy, uciekając, zabrali torbę z pieniędzmi. Policja nie podaje, ile było gotówki.

Z miejsca napadu przestępcy odjechali samochodem marki chrysler voyager. Kilka ulic dalej, jeszcze w Zambrowie, samochód porzucili i - prawdopodobnie - przesiedli się do innego auta.

Wszystkich, którzy mogli widzieć tę sytuację lub inne osoby, które mogą pomóc, policja prosi o kontakt z komendą powiatową w Zambrowie, numer telefonu (0-86) 2763333 lub 997 - z najbliższą jednostką policji.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę