Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 08 lutego 2023 napisz DONOS@

Nastoletni bandyci

Pięciu młodych ludzi na jednej z ulic Łomży pobiło 23-letniego mężczyznę. Napastnicy bili pięściami oraz kopali swoją ofiarę po całym ciele. Okazało się, ze napastnikami byli nastolatkowie...

Do zdarzenia doszło na początku września, a teraz trzech ze sprawców pobicia zostało zatrzymanych przez policję. To dwaj 18-latkowie i ich o rok młodszy kolega. Łomżyńscy policjanci ustalają personalia pozostałych napastników. Za pobicie grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę