Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Marszałek na wyrok POczeka

Na miesiąc sąd partyjny Platformy Obywatelskiej zawiesił postępowanie przeciwko Jarosławowi Dworzańskiemu. Marszałka województwa podlaskiego przed sąd postawił rzecznik dyscypliny partyjnej PO, który dopatrzył się nieprawidłowości podczas prowadzenia przez Dworzańskiego majowego zjazdu regionalnego partii. Wówczas to nieoczekiwanie wybory na przewodniczącego przegrał dotychczasowy szef Robert Tyszkiewicz.

Razem z Dworzańskim przed partyjnym sądem stanął także przewodniczący komisji skrutacyjnej. Przypomnijmy Dworzański, gdy okazało się, że wybory na przewodniczącego wygrywa Damian Raczkowski, kazał kilkakrotnie przeliczać głosy, a za trzecim razem nagle przybyło ich Tyszkiewiczowi. Później Dworzański chciał jeszcze zjazd przerwać, ale nie zgodziła się na to centrala... Ostatecznie jednak zjazd przerwano bo gdy, po kilku godzinach, wyjaśniła się sytuacja, na sali nie było już kworum.
Sąd PO Dworzańskim ma zająć się ponownie 22 października. Teoretycznie sąd ten może go nawet usunąć z partii.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę