Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Hanka Bielicka po kilkunastu dniach pobytu w szpitalu wróciła do domu

Najbardziej znana łomżynianka jest już w swoim warszawskim domu. Po dwóch tygodniach pobytu w szpitalu w Końskich (kieleckie), gdzie stwierdzono u niej zapalenie otrzewnej, i gdzie przeszła bardzo skomplikowaną operację, jedna z najbardziej znanych polskich artystek estradowych czuje się zdecydowanie lepiej. "Jest wprawdzie jeszcze dość osłabiona i zmęczona, ale na pewno najgorsze ma już za sobą" - powiedział nam jeden z lekarzy. Dodał, że była to - jak dotąd - najbardziej popularna w Końskich pacjentka. Codziennie otrzymywała wiele telefonów od swoich wielbicieli. Odwzajemniała się lekarzom i pielegniarkom humorem i żartami.

Kciuki za najbardziej znaną łomżyniankę trzymali też mieszkańcy Łomży, z którymi Hanka Bielicka już za tydzień miała świętować swoje 89 urodziny. Niestety, z powodu kłopotów zdrowotnych urodzinowa feta będzie się musiała odbyć w innym terminie.
230804070022.gif
Pokrewne (tag): hanka bielicka

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę