Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadków i kolizji coraz więcej

Z opublikowanych przez łomżyńskich policjantów danych wynika, że podróżowanie po ulicach miasta i drogach regionu staje się coraz bardziej niebezpieczne. Liczba zarejestrowanych przez policję zdarzeń drogowych w tym roku wyniosła już 1068 wobec zaledwie 904 w roku ubiegłym. Najwięcej wypadków, kolizji i stłuczek jest w samej Łomży. Tylko w tym roku zanotowano tu ich już 588. W tej niechlubnej statystyce przewodzi Aleja Legionów, na której odnotowano co 5 łomżyńskie zdarzenie drogowe.

zdarzenia drogowe
zdarzenia drogowe

Jak podaje policja główne przyczyny zaistniałych zdarzeń drogowych to nadmierna prędkość, nieprawidłowo wykonane manewry i wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. Spośród ponad tysiąca odnotowanych przez policjantów zdarzeń tylko (czy aż) 43 spowodowali pijani kierowcy.
Najczęściej do wypadków dochodzi w poniedziałki i piątki w godzinach 12.00 – 18.00.

Dodajmy, że w tym roku na łomżyńskich ulicach i drogach powiatu łomżyńskiego zginęło już 15 osób, a rannych zostało 134 osoby.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę