Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Nastoletni rozbójnicy

Trzech 16-latków z Łomży napadło, pobiło i okradło o trzy lata młodszego mieszkańca miasta. Do zdarzenia doszło w piątek, a wczoraj policjanci zatrzymali napastników. Okazało się, że cała trójka znana łomżyńskim mundurowym.

Napastnicy pobitemu zabrali telefon komórkowy. Jak informuje podkom. Sławomir Dąbrowski, podczas przesłuchania na Komendzie zatrzymani  trzej szesnastolatkowie przyznali się do pobicia i okradzenia 13-latka. Sprawa ma znaleźć finał w sądzie rodzinnym i nieletnich.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę