Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Policja prosi o pomoc

Łomżyńscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy wypadku drogowego. Poszukiwany jest kierowca najprawdopodobniej czerwonego poloneza, który wczoraj pomiędzy godziną 11.33, a 12.30 na skrzyżowaniu ulic Zawady Przedmieścia z Szosą do Mężenina potrącił nieletniego, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy rannemu. Nieletni doznał urazu nogi i głowy.


Policjanci proszą ewentualnych świadków zdarzenia o kontakt telefoniczny z Komendą Miejska Policji w Łomży – telefon 216-12-70, lub 997.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę