Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kradną co popadnie... słoiki z przetworami i laptopy

Łomżyńscy policjanci informują o zatrzymaniu dwóch złodziei. Młodszy z nich – 17-latek skradł laptopa z jednej z firm, starszy – 39-latek okradał komórki piwniczne w bloku. Obaj teraz chcą poddać się dobrowolnie karze.

17-latek w ubiegłym tygodniu z niezamkniętego biura jednej z firm przy ulicy Kazańskiej w Łomży skradł laptopa wartości 2500 zł, a 39-latka, w sierpniu włamał się do trzech piwnic w jednym z miejscowych bloków.  Mężczyzna zabrał elektronarzędzia, słoiki z przetworami, wędki oraz wiele innych przedmiotów wyrządzając straty na wartość prawie 2 tys zł.  Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali obu złodziei. Obaj też przyznali się do kradzieży i skruszeni chcą dobrowolnie poddać się karze. Jak podaje policja zgodnie z Kodeksem karnym młodszemu z nich grozi do 5 lat pozbawienia wolności, a starszemu dwa razy więcej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę