Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Coraz więcej przestępstw

Po trzech kwartałach w województwie podlaskim policjanci zanotowali wzrost liczby przestępstw w stosunku do roku poprzedniego o około 5%. Na ten niekorzystny wzrost największy wpływ miały przestępstwa o charakterze gospodarczym. Przez 9 miesięcy tego roku jest ich o ponad 50% więcej niż w tym samym okresie 2003 roku. W tym samym czasie nieznacznie, zaledwie o 0,1 % spadła liczba przestępstw kryminalnych.

W sumie od stycznia do października na terenie województwa podlaskiego zanotowano ponad 26,5 tys. przestępstw – to o ponad półtora tysiąca więcej niż rok temu. Najwięcej ich było w dużych miastach i ich okolicach. W Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego zanotowano ich 2813.
Policji w sakli województwa udało się ustalić niemal 15 tysięcy przestępców, a co 10-ty z nich to nieletni. Okazuje się jednak, że w przypadku przestępstw kryminalnych funkcjonariuszom odpowiadający za porządek i bezpieczeństwo udaje się złapać tylko co drugiego przestępcę.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę