Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Kolumbijczyk w ataku ŁKS 1926 Łomża

Walczący o awans do III ligi rozgrywek piłkarskich ŁKS 1926 Łomża będzie miał kolumbijskie wsparcie. O najbliższych spotkań w ataku łomżyńskiej drużyny powinien występować 24-latek Jhonny Alexandre Arteaga. To Kolumbijczyk, który grał w ligach w USA, a ostatnio był na testach w Lechii Gdańsk.

Kolumbijski napastnik na polską ekstraklasę okazał się za słaby, ale działacze łomżyńskiego czwartoligowca liczą, że jego umiejętności pomogą w wywalczeniu awansu drużyny do trzeciej ligi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę