Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Dobkowski na Igrzyskach tuż za podium

Bez medali powraca Sebastian Dobkowski, 17-letni zawodnik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża z rozgrywanych w Singapurze pierwszych Igrzysk Olimpijskich Młodzieży. Sebastian, który reprezentował Polskę w rzucie młotem, w rozgrywanym dziś finale imprezy zajął czwarte miejsce. Do medalu zabrakło ponad pół metra...

Sebastian Dobkowski był jednym reprezentantem z regionu jakie zakwalifikował się na Igrzyska w Singapurze i jednym z ośmiu polskich lekkoatletów którzy zakwalifikowali się do finałów A, czyli do strefy medalowej Igrzysk. Zawodnik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża był uważany za jednego z faworytów zawodów. Jego rekord życiowy – 77,73 m dawał mu sporą przewagę nad rywalami. Niestety w Singapurze z powodu kontuzji kciuka Sebastian rzucał słabiej. W eliminacjach zajął dopiero 6. miejsce z rezultatem 70.13. W rozegranym dziś finale jego najlepszy wynik to 69,54m. Zwycięzca zawodów Binbin Liu rzucił młot na odległość 73,99m.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę