Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@
źródło: lks.4lomza.pl

ŁKS Łomża 1:0 Włókniarz Białystok

Główne zdjęcie
Fot. Bart (lks.4lomza.pl)

W sobotę o godzinie 17:00 na boisku Fortów Piątnica przy ul. Szkolnej 23 zostało rozegrane spotkanie 2. kolejki IV Ligi. ŁKS Łomża w roli gospodarza podejmował zawodników Włókniarza Białystok. Spotkanie zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem biało-czerwonych. Bramkę na miarę 3 punktów zdobył w 21 minucie Bernatowicz.

 

Męczyli się dzisiaj biało-czerwoni z rywalem okropnie, na szczęście udało się strzelić jedną bramkę i wywalczyć 3 punkty. Na szczęście, chociaż to oni byli stroną przeważającą i rywale powinni się cieszyć, że takim wynikiem zakończyło się spotkanie. Wielu kibiców wychodzących z gościnnego stadionu w Piątnicy marudziło, że padł tylko jeden gol. Czy słusznie?
Tak. Akcjom stwarzanym przez naszych zawodników brakowało odpowiedniego wykończenia, gdyby nie to, Włókniarz wyjechałby z bagażem kilku goli. Wszyscy widywaliśmy już lepiej grający ŁKS.
Nie. Boisko było krótkie, wąskie, nie pozwalało atakującym „gospodarzom” na rozwinięcie skrzydeł, na rozmach w akcjach ofensywnych. Nierówności powodowały, że piłka często płatała figle i odbijała się w różnych kierunkach. Takie boisko zdecydowanie sprzyja drużynie broniącej się, więc trzeba zrobić wszystko, by jak najszybciej wrócić na Zjazd. Mimo to wielkie dzięki sąsiadom zza rzeki za użyczenie swojego placu gry!

Autor: Sumo

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę