niedziela, 22 października 2017 napisz DONOS@
źródło: lks.4lomza.pl

ŁKS Łomża 1:0 Włókniarz Białystok

W sobotę o godzinie 17:00 na boisku Fortów Piątnica przy ul. Szkolnej 23 zostało rozegrane spotkanie 2. kolejki IV Ligi. ŁKS Łomża w roli gospodarza podejmował zawodników Włókniarza Białystok. Spotkanie zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem biało-czerwonych. Bramkę na miarę 3 punktów zdobył w 21 minucie Bernatowicz.

Fot. Bart (lks.4lomza.pl)
Fot. Bart (lks.4lomza.pl)

 

Męczyli się dzisiaj biało-czerwoni z rywalem okropnie, na szczęście udało się strzelić jedną bramkę i wywalczyć 3 punkty. Na szczęście, chociaż to oni byli stroną przeważającą i rywale powinni się cieszyć, że takim wynikiem zakończyło się spotkanie. Wielu kibiców wychodzących z gościnnego stadionu w Piątnicy marudziło, że padł tylko jeden gol. Czy słusznie?
Tak. Akcjom stwarzanym przez naszych zawodników brakowało odpowiedniego wykończenia, gdyby nie to, Włókniarz wyjechałby z bagażem kilku goli. Wszyscy widywaliśmy już lepiej grający ŁKS.
Nie. Boisko było krótkie, wąskie, nie pozwalało atakującym „gospodarzom” na rozwinięcie skrzydeł, na rozmach w akcjach ofensywnych. Nierówności powodowały, że piłka często płatała figle i odbijała się w różnych kierunkach. Takie boisko zdecydowanie sprzyja drużynie broniącej się, więc trzeba zrobić wszystko, by jak najszybciej wrócić na Zjazd. Mimo to wielkie dzięki sąsiadom zza rzeki za użyczenie swojego placu gry!

Autor: Sumo

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0