Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Cyrk w Szczuczynie. Ukradli laptopa

O nietypowym zdarzeniu informują policjanci z Grajewa. W Szczuczynie został okradziony cyrk. Ktoś z niezamkniętego wagonu mieszkalnego grupy cyrkowej, ukradła laptopa... Policjanci ze Szczuczyna szybko, jeszcze tego samego dnia ustalili sprawcę, ale laptopa odzyskać nie zdążyli...

Złodziejem okazał się nim 32-letni mieszkaniec Orzysza - pracownik cyrku. Mężczyzna oświadczył, że skradzionego laptopa już nie ma bo sprzedał go przypadkowej młodej osobie.
Według poszkodowanych skradziony laptop wart był 1100 zł. W policyjnym raporcie w tej sprawie nie podano kwoty za jaką sprzedał go złodziej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę