Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Łomżyński Zakład Energetyczny walczy ze złodziejami

6 tysięcy złotych - taką karę zapłaci mieszkaniec Łomży za kradzież prądu. Jak powiedział nam kierownik Zakładu Energetycznego w tym mieście Andrzej Borowski - to najwyższa kara nałożona w tym roku przez Rejon Energetyczny w Łomży. Pracownicy zakładu stale sprawdzają, czy nikt nie podłączył się nielegalnie do sieci. Jak mówi Borkowski - prawie każda kontrola kończy się ujawnieniem przypadków kradzieży prądu, najczęściej u ludzi starszych.


Wysokość kary jaką musi zapłacić złodziej, zależy od rodzaju podłączenia do sieci, ale minimalnie jest to 2 i pół tysiąca złotych. W niektórych przypadkach sprawa może być skierowana na drogę sądową. W tym roku pracownicy Rejonu Energetycznego w Łomży wykryli 53 przypadki nielegalnych podłączeń, swoje straty zakład oszacował na prawie 140 tysięcy złotych.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę