Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Festyn w ogrodach biskupich...

Jak co roku biskup Stanisław Stefanek zaprosił do ogrodów przy pałacu biskupim dzieci z rodzicami i dziadkami. Festyn organizowany jest z okazji imienin rodziców św. Maryi Anny i Jakuba, czyli dziadków Jezusa. Mimo mało słonecznej pogody z zaproszenia biskupiego skorzystało wielu gości.

Podobnie jak w latach poprzednich dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji: były gry planszowe, układanki, konkursy z nagrodami, lizaki i cukierki dla wszystkich. Przybyłych w posiadłości witał osobiście oraz wspólnie bawił się z nimi ks. bp Stanisław Stefanek, a muzycznie zabawę umilali członkowie zespołu EMAUS z Kolna.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę