Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejny śmiertelny wypadek

Główne zdjęcie
BMW kilkakrotnie dachowało i zatrzymało się w polu kukurydzy (fot. podlaska.policja.gov.pl)

23-letni kierowca BMW zginął, a jego o 6 lat starszy pasażer trafił do szpitala po wypadku do jakiego doszło w niedzielę przed wieczorem w powiecie wysokomazowieckim. Samochód wypadł z drogi i uderzył w karpę po ściętym przydrożnym drzewie, a następnie kilkakrotnie dachował.

Do wypadku doszło po godz. 18. na drodze Kuczyn – Klukowo. Jak podają policjanci na razie z niewyjaśnionych przyczyn najprawdopodobniej jadący szybko samochód zjechał na pobocze,  następnie do przydrożnego rowu gdzie uderzył w pozostałość po ściętym drzewie i zaczął koziołkować.
Kierowca BMW – 23-latek - zginął na miejscu. Pasażer samochodu 29 letni mężczyzna z wypadku wyszedł bez większych obrażeń. Policjanci podają, że ma jedynie złamaną szczękę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę