Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Niebezpieczna Narew

Dwóch mężczyzn utopiło się wczoraj w Narwi – informują policjanci z KWP w Białymstoku. Do pierwszego zdarzenia doszło około południa w Łapach, a do następnego kilka godzin później w okolicach wsi Samułki Małe w powiecie bielskim. Do tej pory nie udało się odnaleźć ciał mężczyzn.

W pierwszym zdarzeniu utopił się 25-latek, w drugim 52-latek. Obaj w wodzie szukali ochłodzenia. W pewnym momencie zniknęli pod wodą i już nie wypłynęli. Trwają poszukiwania topielców. W akcję zaangażowani są także nurkowie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę