Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pożar cysterny...

Cztery jednostki straży pożarnej skierowano do gaszenia cysterny, która zapaliła się na drodze w okolicach miejscowości Kuzie. Sytuacja wyglądała bardzo groźnie, do czasu gdy strażacy dowiedzieli co jest w zbiornikach. Okazało się, że pali się cysterna z mlekiem...

Jak informuje dyżurny PSP w Łomży zgłoszenie jakie otrzymali strażacy dotyczyło pożary cysterny. Gdyby przewoziła ona paliwa, albo inne materiały niebezpieczne, zagrożenie byłoby ogromne stąd zaangażowanie w akcję gaśniczą tak dużych sił. Na szczęście okazało się, że to cysterna z mlekiem... Przyczyną pożaru było zatarte łożysko w jednym z kół w przyczepie samochodu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę